BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Susipažinkim, žalvarnis

Sveiki blogiečiai, blogeriečiai taip pat.
Esu varna, žalia varna, kitaip žalvarnis.
Stebiu jus jau ne vieneri metai, kartais ką nos pakomentuoju. Nusprendžiau kad jau atėjo metas aprašyti savo patirtis, emocijas, jausmus ir (jei išdrįsiu) vidinius vaizdinius. Dar nežinau kokia tai bus forma, greičiausiai kas nors rastai-paprastai.
Kartais jaučiu, kad jau pažįstu visus čia dalyvaujančius sparnuočius. Jaučiu jūsų pakylimus, nusileidimus, lengvus vinguriavimus ir kitokius vėjo gaudymo triukus. Vėjuotų meistrų grumtynės. taip pavadinčiau blogeriečių bendriją.
Baisoka išlįsti iš saugaus lizdo į vėjo pagairę. Baisoka, tai švelniai pasakyta. Žiauriai baisu. Todėl paprašysiu laikytis saugaus atstumo. Saugoti ir ypač gaudyti manęs nereikia.
Kaip jau supratot, žalvarnis - retas paukštis. Didžiulė atsakomybė užgulė mane, tiksliau priplojo truputį. Jačiuosi kaip tas paskutinis mamutas iš “Ledo amžiaus” ar mėlynoji papūga iš “Rio”. Ir susireikšminusi ir geidžianti surasti savus. Nusprendžiau skleisti kokį nors garsą, kaip filmo August rush herojus, idant surasčiau tuos savus. Tuos, kuriems esu nuoširdžiai suprantama, pažini ir taip pat stebuklinga, kaip jie man.
Tad iki kitų susirašymų.
Linkėjimai. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą